Blízký vztah s dítětem

klíčový princip v rodičovství

interaktivní přednáška s diskuzí

čtvrtek 23. 4. 2020, 18.30 - 21.30 v MC Pohádka, Jesenice u Prahy

"Pečujte o emocionální vztah mezi vámi a vaším dítětem a docílíte opravdové a trvalé změny. Máte-li toto zásadní pouto, nepotřebujete vyhrožovat, vyčítat, prosit, uplácet ani trestat."

dr. Laura Markham, autorka knih AHA rodičovství

  • Proč vztah s dítětem tvoří 80 % výchovy a jak ho budovat?
  • Proč dítě "zlobí?"
  • Jak děti naučit zvládat emoce a proč někdy empatie a láska nestačí?
  • Jak pracovat s vlastními emocemi, abychom je nemuseli ventilovat na děti ale ani je v sobě potlačovat?
  • Existuje kouzelná pilulka na všechny výchovné trable?

Důvěrný a blízký vztah s dítětem je jediným skutečným vlivem, kterým ve výchově jako rodiče disponujeme a je zásadním důvodem, proč s námi dítě bude chtít spolupracovat.

Přijďte se seznámit s jedním z principů AHA rodičovství dr. Laury Markham. Dozvíte se odpovědi na výše uvedené otázky a odnesete si praktické tipy a zkušenosti ověřené na mých dětech i z praxe s klienty.

Vede:

Linda Malenovská

  • 2 děti, David (13), Sára (10)
  • lektorka přednášek a seminářů v oblastni emoční inteligence
  • 8 let praxe jako akreditovaný terapeut metody Cesta, výcvik Vědomý kouč
  • iniciátorka a propagátorka projektu AHA rodičovství
  • lektorka ženských tanečních kruhů

www.lindamalenovska.cz  www.aharodicovstvi.cz

Vstupné: 150,- (podporováno projektem Spokojená rodina).

Registrace předem nutná pomocí ONLINE FORMULÁŘE NÍŽE. Počet míst je omezen.
Po přednášce bude možné zakoupit knihu a audioknihu AHA rodičovství a AHA rodičovství - Sourozenci.

Milá Lindo, ještě jednou moc děkuji za krásný večer na včerejším semináři. Principy AHA rodičovství samozřejmě znám, ale praxe někdy pokulhává . Pro mě po včerejšku výborná motivace začínat znovu a znovu a slyšet, že opravdu nejsem sama, komu chybí trpělivost a nervy jsou na pochodu. O to víc, že to řeší maminky i s 1 děťátkem . Mají můj velký obdiv, že začínají takto brzy, kdy z mé zkušenosti je mnohem jednodušší utišit a napojit se na menší děti a "vytrénovat" tak svůj mozek.Co jsem úplně zapomněla včera zmínit je, že si myslím, že by AHA knížku měli rozdávat všem rovnou v porodnici nebo nejlépe v předporodním balíčku místo vzorků prášků na prádlo a nutrilonu . Nebo alespoň malý letáček k těm všem ostatním. A veliké díky za SUPER hru s ponožkami, myslím, že bude nějakou dobu jedna z nejžádanějších.    Petra  

Maximální nadšení! Bylo by úžasné prosadit tento systém do škol. Nejvíc si cením praktických příkladů. Moc díky, že šíříš mezi lidi dál.                                                                                             Martina N.

Spousty skvělých rad, ocenila jsem příklady z reality.

Slovo "AHA" opravdu sedí, člověk si uvědomí spoustu věcí, které by mohly být zdánlivě jasné.

Získala jsem velké množství skvělých rad a informací, které se teď budu snažit aplikovat do praxe."

Děkuji. Velice přínosné, rozumné a užitečné. 

Utvrdila jsem se v tom, že to dělám správně. Příklady jsou úžasné. Super seminář. :-) Děkuji.

V podstatě vše řečené se mnou velice rezonuje a vidím, že potřebuji slyšet, že to má smysl, posílí to mé snahy do budoucna. A stejně tak pocit viny a snaha si ji zvědomit a připustit si, že chyby se dějí a dít budou. 

Díky za novou energii! 

Chtěla jsem Vám touto cestou poděkovat za dnešní prima diskusi. Líbila se mně i manželovi. Už nějakou dobu se snažím aplikovat tento přístup do naší rodiny. Vidím okamžité rozdíly v chodu celé rodiny. S klasickým výchovným principem bych mohla své temperamentí dítě "mlátit od rána do večera". S AHARODIČOVSTVÍM je nám spolu krásně. Řídím se srdcem, ale zároveň nedávám do pozadí své potřeby. Audio, které jsem od Vás zakoupila poslouchám v telefonu, principy jsou podobné Nevýchově, ale tato audionahrávka je dobře namluvená, vše je mi jasné, hranice stanovené a cena nesrovnatelná :-) Neříkám, že je každá chvíle na jedničku, přecijen se stále učím, ale tohle má smysl. Od teď je tohle audio dárkem k narození každého dítěte našich přátel.                  Michaela Laksarová (Matěj 3 roky, Sofie 9 měsíců)

Online přihláška

Blízký vztah s dítětem 23. 4. 2020 (Pohádka)