Dítě v nás

jak emoce z dětství ovlivňují naše současné vztahy s dětmi a co s tím

prožitkový seminář

neděle 11. 10. 2020, 9.00 - 14.00, Rodinné a komunitní centrum Paleček, Praha 3

 • Proč mě určité chování dítěte stále dokola vytáčí?
 • Proč mě děti neposlouchají a zlobí?
 • Proč neumím pomoci vlastnímu dítěti?
 • Jak řešit naše problémy v rodičovství nebo problémy našich dětí z pohledu generačního přenosu?
 • Když věnujeme péči a pozornost naší emocionální stránce, "dítěti v nás", zlepšuje se vztah s našimi vlastními dětmi, snadněji se řeší konflikty a výzvy v rodičovství a mizí nejen naše problémy, ale i nejrůznější problémy našich dětí.

  Co nás čeká?

  • Naučíme se vnímat naše pocity a emoce v těle a rozumět jejich vzkazu. Je to nezbytný předpoklad k tomu, abychom věděli, co potřebujeme a odhalili příčiny našeho jednání.
  • Zjistíme, jakým způsobem naše nevyřešené vzpomínky z dětství (vědomé i nevědomé) přímo ovlivňují vztahy s našimi dětmi a jak je díky tomuto přenosu můžeme také úspěšně řešit.
  • Vyzkoušíme si jednoduchou techniku, jak opečovat naše vnitřní dítě, být sám sobě tím nejlepším rodičem a zároveň autentickým rodičem pro naše děti.

Vstupné:  600,- (podpora MČ Praha 3 a MPSV)

Registrace předem nutná na kurzyprorodice@rcpalecek.cz

Po semináři bude možné zakoupit knihu a audioknihu AHA rodičovství a AHA rodičovství - Sourozenci.

Linda Malenovská

 • 2 děti, David (14), Sára (11)
 • lektorka přednášek a seminářů v oblasti emoční inteligence
 • 8 let praxe jako akreditovaný terapeut metody Cesta, výcvik Vědomý kouč
 • iniciátorka a propagátorka projektu AHA rodičovství
 • lektorka tance pro ženy

www.lindamalenovska.cz

www.aharodicovstvi.cz


Zpětné vazby

Seminář předčil má očekávání. Při příchodu na seminář jsem si myslela, že toho vím dost a jen si ujasním myšlenky. Bylo velmi milým překvapením záběr a hloubka semináře a jeho komplexnost. Na závěr neuvěřitelný zážitek "z ochutnávky" :-) Díky za vás! 

                                                                                      Tereza, seminář Dítě v nás 

Moje první setkání s touto technikou - úžasný zážitek. Seminář super vedený. Chtěla bych vás poslouchat pořád. :-) Pomáhejte takto lidem dál.                                         

                                                                              účastnice semináře Dítě v nás  

Především jsem si uvědomila, že potlačení emocí není řešení. Vizualizace na vnitřní dítě - úžasná věc! Cítím obrovskou úlevu, klid a vyrovnanost! Děkuji moc za přínosný seminář.

                                                                                účastnice semináře Dítě v nás 

Vaše energie září a je nakažlivá. Každá přednáška s vámi je plná informací a témat, které mé velmi inspirují. Děkuji za to, co děláte! Určitě se nevidíme naposledy, čas s vámi rychle ubíhá.

                                                                                 účastnice semináře Dítě v nás

Oceňuji srozumitelnost a přínosnost semináře a kombinaci s praxí. Velká inspirace pro mou cestu a i motivace s mým vnitřním dítětem pracovat. Děkuji.

                                                                      Jana, účastnice semináře Dítě v nás

Chtěla jsem ti moc poděkovat za přednášku. Pro mě největší AHA moment je dodnes vyzkoušení techniky práce s vnitřním dítětem. V rámci přednášky se objevilo mé 17-náctileté já a já jsem si s ním prošla událost z mého dospívání, o které jsem si nikdy nemyslela, že byla pro mě nějak traumatická. Musím říct, že když jsem pak šla domů, pořád jsem se musela usmívat, ale přitom mi tekly slzy. A poprvé po hrozně dlouhé době jsem uvnitř cítila radost ze života. Ne z nějakého konkrétního důvodu ale prostě, že mě najednou jenom těšilo být. Poslechla jsem vaše rady a dala si večer dlouhou sprchu a nic už neřešila a musím říct, že až doteď mě neopouští skvělá nálada a pocit radosti někde hluboko uvnitř trvá. A navíc, můj největší osobní problém a to, že nedokážu s ostatními mluvit o osobních věcech, jakoby zmizel. Teď se těším, že můžu probrat spoustu věcí se svým manželem a těším se na setkání s kamarády, protože najednou mám chuť si s nimi povídat o tolika věcech. Předtím byla spíše povinnost než něco příjemného. Je to pro mě jako zázrak. Jsem velice racionální člověk a nikdy bych něčemu takovému nevěřila. Něco se u mě změnilo.

Vendula, absolventka semináře Emoce v rodině (červen 2018)

Především jsem si uvědomila, že potlačení emocí není řešení. Vizualizace na vnitřní dítě - úžasná věc! Cítím obrovskou úlevu, klid a vyrovnanost! Děkuji moc za přínosný seminář.

                                                účastnice semináře v MC Pohádka (červen 2019)

Skvěle vedený seminář o přijímání emocí. Velké díky za techniku vnitřního dítěte.          účastnice semináře v MC Pohádka (červen 2019)

Díky, moc poučné a přínosné. Díky za srovnání myšlenek.

                                               účastník semináře v MC Pohádka (červen 2019)