Dítě v nás

jak emoce z dětství ovlivňují naše současné vztahy s dětmi a co s tím

prožitkový seminář

neděle 11. 10. 2020, 9.00 - 14.00, Rodinné a komunitní centrum Paleček, Praha 3

 • Proč mě určité chování dítěte stále dokola vytáčí?
 • Proč mě děti neposlouchají a zlobí?
 • Proč neumím pomoci vlastnímu dítěti?
 • Jak řešit naše problémy v rodičovství nebo problémy našich dětí z pohledu generačního přenosu?
 • Když věnujeme péči a pozornost naší emocionální stránce, "dítěti v nás", zlepšuje se vztah s našimi vlastními dětmi, snadněji se řeší konflikty a výzvy v rodičovství a mizí nejen naše problémy, ale i nejrůznější problémy našich dětí.

  Co nás čeká?

  • Naučíme se vnímat naše pocity a emoce v těle a rozumět jejich vzkazu. Je to nezbytný předpoklad k tomu, abychom věděli, co potřebujeme a odhalili příčiny našeho jednání.
  • Zjistíme, jakým způsobem naše nevyřešené vzpomínky z dětství (vědomé i nevědomé) přímo ovlivňují vztahy s našimi dětmi a jak je díky tomuto přenosu můžeme také úspěšně řešit.
  • Vyzkoušíme si jednoduchou techniku, jak opečovat naše vnitřní dítě, být sám sobě tím nejlepším rodičem a zároveň autentickým rodičem pro naše děti.

Vstupné:  600,- (podpora MČ Praha 3 a MPSV)

Registrace předem nutná na kurzyprorodice@rcpalecek.cz

Po semináři bude možné zakoupit knihu a audioknihu AHA rodičovství a AHA rodičovství - Sourozenci.

Linda Malenovská

 • 2 děti, David (14), Sára (11)
 • lektorka přednášek a seminářů v oblasti emoční inteligence
 • 8 let praxe jako akreditovaný terapeut metody Cesta, výcvik Vědomý kouč
 • iniciátorka a propagátorka projektu AHA rodičovství
 • lektorka tance pro ženy

www.lindamalenovska.cz

www.aharodicovstvi.cz


Zpětné vazby

Velký dík - seminář byl skutečně zážitkový. Odcházím s vědomím, že mohu začít se svým vnitřním dítětem pracovat. Díky za to, že odcházím v dobrém příjemném rozpoložení. Něco už "odplulo" během semináře.

Odcházím nadšená. Nejsem člověk zvyklý meditovat a otevírat se před jinými a měla jsem pocit bezpečí a otevřenosti. 

Úžasný seminář a moc vám za něj děkuji. Slibuji vám i sobě, že se s mým vnitřním dítětem budu ráda setkávat nadále. Už jen pro ten pocit bezpečí a pohody. 

Seminář mi pomohl převést teorii z knížek do praxe. Zajímavé praktické ukázky a příklady, jak s emocemi pracovat. 

Seminář byl velmi obohacující. Uvědomila jsem si, že i zdánlivá maličkost může velmi ovlivňovat to, jak v současnosti reaguji na některé situace. Setkání s mým vnitřním dítětem byl opravdový zážitek! Děkuji.:-)

Seminář předčil má očekávání. Při příchodu na seminář jsem si myslela, že toho vím dost a jen si ujasním myšlenky. Bylo velmi milým překvapením záběr a hloubka semináře a jeho komplexnost. Na závěr neuvěřitelný zážitek "z ochutnávky" :-) Díky za vás! 

                                                                                      Tereza, seminář Dítě v nás 

Odchází s pocitem, že je důležité se umět zastavit a poslouchat své já. Nemám se stydět za svoje emoce. Děkuji! že jste mě dokázala emočně uvolnit. 

Pochopila jsem celé vnitřní já, účel meditace (překlenutí strachu). Příjemné prostředí, příjemná lektorka. Odjíždím domů odlehčená, spokojená, krásně unavená. Děkuji.

Moje první setkání s touto technikou - úžasný zážitek. Seminář super vedený. Chtěla bych vás poslouchat pořád. :-) Pomáhejte takto lidem dál.                                         

                                                                              účastnice semináře Dítě v nás  

Především jsem si uvědomila, že potlačení emocí není řešení. Vizualizace na vnitřní dítě - úžasná věc! Cítím obrovskou úlevu, klid a vyrovnanost! Děkuji moc za přínosný seminář.

                                                                                účastnice semináře Dítě v nás 

Vaše energie září a je nakažlivá. Každá přednáška s vámi je plná informací a témat, které mé velmi inspirují. Děkuji za to, co děláte! Určitě se nevidíme naposledy, čas s vámi rychle ubíhá.

                                                                                 účastnice semináře Dítě v nás

Oceňuji srozumitelnost a přínosnost semináře a kombinaci s praxí. Velká inspirace pro mou cestu a i motivace s mým vnitřním dítětem pracovat. Děkuji.

                                                                      Jana, účastnice semináře Dítě v nás

Chtěla jsem ti moc poděkovat za přednášku. Pro mě největší AHA moment je dodnes vyzkoušení techniky práce s vnitřním dítětem. V rámci přednášky se objevilo mé 17-náctileté já a já jsem si s ním prošla událost z mého dospívání, o které jsem si nikdy nemyslela, že byla pro mě nějak traumatická. Musím říct, že když jsem pak šla domů, pořád jsem se musela usmívat, ale přitom mi tekly slzy. A poprvé po hrozně dlouhé době jsem uvnitř cítila radost ze života. Ne z nějakého konkrétního důvodu ale prostě, že mě najednou jenom těšilo být. Poslechla jsem vaše rady a dala si večer dlouhou sprchu a nic už neřešila a musím říct, že až doteď mě neopouští skvělá nálada a pocit radosti někde hluboko uvnitř trvá. A navíc, můj největší osobní problém a to, že nedokážu s ostatními mluvit o osobních věcech, jakoby zmizel. Teď se těším, že můžu probrat spoustu věcí se svým manželem a těším se na setkání s kamarády, protože najednou mám chuť si s nimi povídat o tolika věcech. Předtím byla spíše povinnost než něco příjemného. Je to pro mě jako zázrak. Jsem velice racionální člověk a nikdy bych něčemu takovému nevěřila. Něco se u mě změnilo.

Vendula, absolventka semináře Emoce v rodině (červen 2018)

Především jsem si uvědomila, že potlačení emocí není řešení. Vizualizace na vnitřní dítě - úžasná věc! Cítím obrovskou úlevu, klid a vyrovnanost! Děkuji moc za přínosný seminář.

                                                účastnice semináře v MC Pohádka (červen 2019)

Skvěle vedený seminář o přijímání emocí. Velké díky za techniku vnitřního dítěte.          účastnice semináře v MC Pohádka (červen 2019)

Díky, moc poučné a přínosné. Díky za srovnání myšlenek.

                                               účastník semináře v MC Pohádka (červen 2019)