Už jsme zkusili vše. Máš pro mě radu?

12.02.2023

"Moje dítě má problémy. Máš pro mě nějakou radu?", "Už jsme zkusili vše. Terapii, konstelace, psychologa, psychiatra, dostal prášky, bere už delší dobu i prášky a nelepší se, změnili jsme školu, nic, pořád stejný. Jsme zoufalí."

Úzkosti, vzteky, panické ataky, sebepoškozování, problémy v kolektivu, problémy s příjmem potravy, problémy se sexuální orientací, ... .

Je toho teď opravdu dost. Ale cesta existuje. 

Chcete zaručenou radu - mojí vlastní zkušenost a zkušenost klientů?

Podívejte se sami do sebe. Najděte si terapii, která pracuje do hloubky, emočně, do minulosti, s vnitřním dítětem, s rodinným systémem.

Buďte odhodlaní dát vše. Jít na dřeň. Přiznat si pravdu. Podívat se na všechny vaše dávné i současné nezpracované situace, zážitky, dětství, těžké i lehké nepříjemné vztahové věci, vaše partnerské vztahy, nezpracovaná úmrtí v rodinách, nevyřešené rodinné a rodové záležitosti.

Motivace rodiče je ta nejsilnější. Běžte do toho, požádejte, vyšlete silný záměr z hloubi vašeho srdce. 

Ptejte se upřímně a běžte skrz vaše emoce:

CO VE MNĚ SITUACE S DÍTĚTEM VYVOLÁVÁ?

a/nebo

ZNÁM TO ZE SVÉHO DĚTSTVÍ? ZNÁM TY POCITY, KTERÉ MOJE DÍTĚ PROŽÍVÁ?

a/nebo

TO, CO VIDÍM U SVÉHO DÍTĚTE - POTLAČILA JSEM TUTO ČÁST? ODMÍTÁM JI V SOBĚ?

Je nemožné, aby změna a řešení nepřisly. Objevíte poklad - propojení se svým dítětem, lásku, osvobození, důvěru a klid, radost.

Před pár dny jsme u nás řešili náročné emoce se synem vyvolané situací s učitelem ve škole. Byl ochotný i sám procesovat, pracovali jsme společně intenzivně. Podařilo se. David byl za pár dní ve své síle obohacen mnoha novými zkušenostmi, na které si přišel sám, větším sebevědomím, povzbuzený tím, že to zvládl vyřešit a vykomunikovat. Reakce učitele adekvátní - perfektní - tak, jak si přál. 


Chcete opravdu pomoci vašemu dospívajícímu dítěti?

Projděte si záznam tohoto speciálního webináře.

Vhodný je i pro ty, kteří cítí, že si potřebují sami zpracovat období puberty.

Nejnovější články na blogu

Dnes jen krátkou poznámku z praxe. Vnimám, jak to na všechny teď láskyplně tlačí, jak nás to zve, abychom byli ještě víc sami sebou, žili sebe, i když nás to děsí, a abychom dělali nelehká rozhodnutí.

Tato cesta pro mě byla natolik silná a zásadní, a přinesla mi tolik darů, že jsem se rozhodla o ní napsat. Sepsala jsem jí primárně pro sebe, z čiré radosti a z touhy otisknout do hmoty pocity hluboké důvěry a síly kořenů, které mě od té doby provází. Doufám, že vám moje vyprávění poskytne inspiraci a třeba i využijete moje...

Už nevíte, odkud brát sílu, víru a naději? Jak to nevzdat po tolika pokusech? Vytrvat, i když je to opravdu těžké a nevidíte dál na vaší cestě než na půl metru před sebe?