Celosvětové požehnání lůna

společná úplňková meditace a vyladění na dálku od Mirandy Gray

středa 24. 10. 2018, 18.30 - 21.00h, Solná jeskyně Herink, Praha - východ

Milé ženy,

hned na prvním našem kruhu vznikl nápad, že bychom se mohly na příští celosvětové požehnání lůna sejít a prožít si ho společně. A tak je to tu! Bude to určitě naprosto úžasné, protože mě hned napadlo jedno krásné místo k tomu a to je solná jeskyně mé kamarádky Věrky v Herinku, což je asi 7 min od Jesenice, směr Říčany.

O co jde?

Dozvíte se v češtině zde: https://wombblessing.com/cz-invitation.html

Jak to bude probíhat?

  • sraz je 30 min předem, abychom měly čas se pěkně usadit a vše si připravit, požehnání na dálku od Mirandy Gray začíná v 19.00 přesně
  • celá ceremonie požehnání trvá asi 60 min a obsahuje požehnání od Mirandy, meditaci Sdílení požehnání, požehnání Země pro joni, meditace daného archetypu podle ročního období a udělení požehnání mezi sebou (pro skupiny)
  • požehnání zakončíme tím, že si dáme něco dobrého z donesených dobrot a můžeme ještě posedět nebo udělat cokol, co nám přijde v tu chvíli fajn

Co je potřeba udělat?

Musíte se hlavně včas každá sama zaregistrovat v češtině zde: https://www.mirandagray.co.uk/register.html#czech Pokud to neuděláte, nevadí to, ale nedostanete od Mirandy na dálku požehnání.

Vstupné: 300,-

Registrujte se mi, prosím, předem vyplněním formuláře níže nebo mailem na info@lindamalenovska.cz ps. bohužel je místo v jeskyni omezené na max. 10 žen. Pokud by byl zájem enormně větší, řešila bych to pak operativně.

Moc se těším!

Linda

Online rezervace

společné požehnání ženského lůna (klientky) 24. 10.