přihlášky otevřeny

Taneční choreo pro ženy a dívky

 (od 8 let)


pro všechny ženy a slečny, které rády tančí

pro ty, které by tančit chtěly, ale zatím neměly odvahu nikam zajít

pro ty, které chtějí zažít radost ze společného tance ve skupině

 pro ty, které chtějí rozhýbat a uvolnit tělo, načerpat energii a podpořit v sobě sebelásku a sebevědomí

pátek 17. 1., 7. 2., 28. 2., 13. 3., 3. 4., 24. 4., 22. 5. 2020, vždy od 18.00 - 19.30h

Baráčnická rychta, K Šeberovu 805, Praha 4 - Hrnčíře, 2. patro - zrcadlový sál

Náplň a struktura lekcí


 1. Rozcvička, protažení
 2. Krátké a jednoduché taneční kombinace - pokaždé něco nového přidáme a předchozí opakujeme (máme za sebou tanec například na písně interpretů Alvaro Soller, Las Ketchup, Marc Anthony, Thalia, Gente de Zona, Mikolas Josef, Flavel & Neto, Camilla Cabello, Macarena, Mariah Carey ap. ...)
 3. Nácvik a opakování delší choreografie (např. Break the chain). 
 4. Zácvička, protažení.
 • Tančíme jednoduché choreografie, které zvládne každá žena či dívka bez rozdílu věku a úrovně tanečního talentu či zkušenosti.
 • Tančíme na energické písně ve stylu latino, salsa, moderna, orient, gypsy.

Cena a přihlášky


Kurz 7 lekcí = 1050,- (1 lekce 90 min = 150,-)

Kurz 7 lekcí pro mámu a dceru = 1400,- (1 lekce 90 min pro 2 osoby = 200,-), 2 a více dcer = 1750,-

Máme ještě volná místa. Do kurzu je možné se přidat nyní i v průběhu kurzu. 1. lekci lze zaplatit jednorázově jako ukázkovou a poté doplatit zbývajících lekce kurzovného. Cena ukázkové lekce je 200,-/osoba, 250,-/máma a dcery. Je nutné se vždy přihlásit předem kvůli kapacitě prostoru a lekci uhradit předem na účet 1265110074/3030 (do zprávy pro příjemce: Taneční choreo + vaše příjmení), případně po domluvě hotově. Děkuji za pochopení.

Máme za sebou rok společného tančení a těšíme se s vámi na další.

Přijďte zažít radost z tance a ze společné energie!

Linda a Sára


Ohlasy účastnic

"Napadají mne pocity, které jsem během hodin prožívala - nespoutanost, svoboda, návrat k sobě samé, hravost, radost a VDĚČNOST."  Eva K. 

"Viktorce se líbí úplně všechno a je sranda jí doma pozorovat, jak má v sobě části choreografií a tančí si doma neustále.Já nikdy nebyla na choreografie, proto jsem občas ztracená :-) Ale užívám si každou lekci a spontánní tanec na konci je třešničkou na dortu. Jsem moc ráda, že můžeme chodit s Viktorkou společně a tančit si pak i doma, což obě milujeme." Pavla Š.

"Kromě protáhnutí a rozpohybování těla jsem si na tancích s Lindou hlavně zablbla a užila vnitřní radost z pohybu, hudby, rytmu a tance, protože Linda dokáže ženy (i dívky) pro tanec nadchnout. Nejde o přesné kroky nebo profi taneční umění - a proto mě to baví, chystám se na další večery."  Lenka www.dulalenka.cz

"Na Lindiných tanečních hodinách i ženských kruzích si vždycky úžasně odpočinu. Linda umí vytvořit skvělou atmosféru přesně podle potřeby. Pri tanci jakoby zapomínám na okolí i na kroky a věnuji se pohybu a hudbě a při sdílení na kruhu mám zase pocit, že k sobě všechny patříme a jsme sestry. V obou případech si pak užívám pocit, že mohu být sama sebou, že mě nikdo nepozuruje, nehodnotí ani mě nikam netlačí. Těším, se na další tanec nebo kruh s Lindou." Daniela www.jogalovanky.cz


Choreografie, kterou se učíme a tančíme společně v druhé části každé lekce.

O lektorce

Linda Malenovská

 • lektorka ženských tanečních kruhů
 • 2 roky vedla lekce tance pro těhotné a matky s miminky v A centru, v mládí vedla lekce moderního tance a působila v několika tanečních skupinách
 • lektorka přednášek a seminářů v oblasti emoční inteligence
 • 7 let praxe v individuálních práci s klienty jako akreditovaná terapeutka metody Cesta (emoční terapie)
 • manželka a máma dvou dětí

Online přihláška

Taneční choreo pro ženy, mámy a dcery