Základy EFT 

(technika emoční svobody)

seminář s terapeutkou EFT Helenou Krátkou

neděle 10. 3. 2019, 10.00 - 17.30, MC Pohádka, Jesenice u Prahy

Líbilo by se vám umět takovou techniku,

se kterou během chvilky zvládnete silné emoce?


Helena je moje dnes již dlouholetá kamarádka, kolegyně i moje terapeutka terapeutky. :-) A protože jsem pod jejím vedením zažila velmi silné a bezprostřední změny ve svém životě, požádala jsem jí, aby nás své umění naučila.  S EFT jsem se poprvé osobně setkala na nadstavbovém semináři pro terapeuty v roce 2014 a tuto praktickou a účinnou metodu jsem si moc oblíbila. Používám jí v osobním životě i při práce s klienty v sezeních.

V čem vidím hlavní přínos EFT mezi dalšími emočními technikami?

Přestože s klienty pracuji na emocích, děláme to převážně imaginativními (vizualizačními) technikami, jednoduše řečeno jsme hodně "v hlavě". U metody EFT vnímám praktické spojení mysli i těla. Nezůstávám jen s myšlenkami a pocity, ale současně mě to pomocí dotyku na těle (ťukáme na určitá místa na těle) zpřítomňuje a navrací do těla. Tím pádem nehrozí tzv. "ulítávání si" (časté u typů s dominantní myslí). Propojuji současně tělo i mysl a tak je proces opravdovější, živější, doslova hmatatelný. Navíc je superpraktický. Naučí se ho každý a můžete ho hned použít v každé situaci. Považuji EFT za naprosto celistvý terapeutický nástroj.

EFT s Helenou bylo jedním z posledních kroků, které vedly přímo k tomu, že jsme našli náš nový dům a také jsem si přitáhla velkou částku peněz. Není to ale jen o přitahování věcí. EFT je každodenní pomocník při zvládání běžných emocí a náročných situací a stejně tak nám může pomoci zpracovat nezdravé vzorce a přesvědčení.

To je moje bezprostřední zkušenost. Koho to volá, přihlaste se a vyzkoušejte tuto cestu s námi. :-)

Linda


O čem je seminář?

Podívejte se na video Heleny.

  • Žárlivost, sebelítost, bezmoc, strachy, vztek na sebe nebo si vyléváš zlobu na okolí a pak je to ještě horší?
  • Křičíš na děti?
  • Hádáš se s manželem?
  • Nebo o sobě máš pochybnosti a v duchu pořád slyšíš ten kritický hlas: Jsi k ničemu... za nic nestojíš... jsi tlustá... hloupá?
  • Jaké nepříjemné emoce máš ty osobně?


♥ Možná Ti EFT změní život, jako se to stalo mně. ♥

Během jednoho dne se naučíš techniky EFT- Emotion Freedom technique (tzn. uvolňování nebo také osvobozování od nepříjemných emocí) tak, že budeš kdykoliv schopná jej použít a budeš vědět, jak to máš udělat, co máš říkat a kam ťukat.

"Nebýt EFT, nevím, kde bych já sama byla. Jen díky těmto technikám jsem dokázala zvládnout rozvod a všechny problémy, které mne za posledních pár let potkaly. Díky tomu, že můžu kdekoliv a kdykoliv pracovat s emocemi tak, jak potřebuji, jsem úplně jinde, než kdybych to neuměla. Dřív se mnou emoce strašně mávaly. Dnes jsem jiný člověk. Je krásné být v klidu a zbavit se zbytečných a hlavně omezujících emocí a pocitů méněcennosti. Myslela jsem, že jsem k ničemu a nevěřila si. EFT je umění! " Helena

Více o lektorce Heleně Krátké a metodě EFT: www.helenakratka.cz  a www.eft-terapie.cz/eft/


Termín: neděle 10. 3. 2019, 10.00 - 17.30h, registrace od 9.30 - 9.45h

Místo: Mateřské centrum Pohádka, budova MěÚ Jesenice, Budějovická 303 , Jesenice u Prahy

Lektorka: Helena Krátká

Cena celodenního semináře: 2300,- včetně materiálů

Rezervace místa je platná po odeslání online přihlášky a uhrazení zálohy 1000,- na bankovní účet: 1265110074/3030. Do zprávy pro příjemce, prosím, uveďte "EFT" + své jméno a příjmení. Potvrzení o přijetí platby vám pošleme emailem.

Počet účastnic je omezen na 12.

V ceně je zahrnuto drobné občerstvení během semináře (káva, čaj, ovoce). V průběhu dne bude pauza na oběd.

Online přihláška - Základy EFT

Rezervace místa je platná po uhrazení zálohy 1000,- na účet 1265110074/3030