Žena ve svém živlu

ženský kruh s tancem a nástroji pro práci s emocemi

středa 13. 3., 17. 4., pondělí 20. 5., středa 5. 6. 2019, 18.15 - 21.15h, Rodinné a komunitní centrum Paleček, Praha 3

  • Tanec je nejpřirozenější způsob, jak vyjádřit a zpracovat emoce.
  • Tanec oživuje tělo a uzdravuje psychiku.
  • Tanec v nás probouzí radost, tvořivost a chuť do života.

Ráda tančíš, potřebuješ rozproudit tělo, uvolnit mysl od myšlenek a starostí a nechat odplynout všechny nastřádané emoce? Odpočinout si, načerpat energii a třeba si i odnést inspiraci, jak využít dar našich emocí a ženské cykličnosti?

Na těchto setkání budeme také zkoumat naše vžité představy o MATEŘSTVÍ A ŽENSTVÍ, protože ty jsou většinou kořenem našeho vyčerpání, nedostatku sebeúcty, sebedůvěry a hranic. Jaké představy mám o "správné" matce? Jak podle mě vypadá skutečná žena?

Jsi velmi vítána.

Každý ženský kruh je tvořivý proces, který vychází z potřeb přítomných žen. Rámec setkání obsahuje v různém poměru následující:

  • Seznámení, sdílení (sladění skupiny)
  • Spontánní tanec, práce s tělem
  • Práce s emocemi - vizualizace, meditace, techniky
  • Jednoduchá společná choreografie pro radost a vášeň v těle na latinskoamerické, španělské, cikánské a další žhavé rytmy (v současnosti tančíme také Break the chain)

Žádné předchozí zkušenosti s tancem nejsou potřeba, jen chuť si zatancovat a prozkoumat, co tvoje tělo dokáže. Tančit umí každá žena! A pokud si v sobě neseš opačné přesvědčení, přijď a nech tento blok jednou provždy odejít.

S sebou: pohodlné oblečení na tanec, ve kterém se budeš cítit dobře (ideálně volnou delší sukni, volné šaty nebo legíny a šátek kolem boků), ponožky (tančit budeme bosky), pití, popř. tužku a papír na poznámky.

Vstupné: 200,- (podpora MČ Praha 3 a MPSV)

Registrace předem nutná na kurzyprorodice@rcpalecek.cz

Těší se na vás,

Linda Malenovská

- milovnice tance 

- lektorka přednášek a seminářů zaměřených na práci s emocemi

- akreditovaná lektorka Vědomé a aktivní přípravy na rodičovství a mateřství (A centrum)

- 2 roky vedla lekce tance pro těhotné a matky s miminky

- akreditovaná terapeutka metody Cesta (emoční terapie)

- zakladatelka a propagátorka projektu AHA rodičovství

- manželka a máma dvou dětí

www.lindamalenovska.cz

Ohlasy žen

"Už dlouhou dobu vím, že ženské kruhy jsou léčivé, pokaždé mě zasáhne nějaké hluboké uvědomění. Naposledy se děly opravdu veliké věci a já jsem moc šťastná, že jsem našla odpověď na moji otázku, kterou jsem měla před očima, ale nedokázala jsem ji vidět. Moc děkuji Lindě za její skvělé vedení a techniky, tanec a sdílení. Dává mi to něco, co se penězi nedá ani vyjádřit. Cítím obrovskou vděčnost. Lindo, děkuji!" Jana www.janabinova.cz