Speciální nabídka

Pozor! Registrace pouze do 25. 9. 2021!

2-denní online seminář v češtině

Intenzivní Cesta s autorkou metody Brandon Bays

Od roku 2011 přijížděla autorka metody Cesta, Brandon Bays, pravidelně do Prahy a osobně vedla 3-denní seminář Intenzivní Cesta a pokročilé nástroje. 

Každý rok jsem se účastnila jako pomáhající trenér z titulu akreditovaného terapeuta. 

Metoda Cesta je vysoce účinná metoda pracující s emocemi, hlubokými emočního vzorci a starými vzpomínkami na buněčné úrovni, která nám umožňuje se osvobodit od starých zážitků, emocí, zášti a bolesti a žít naplno beze strachu, ve zdravých vztazích a s vědomím vlastní hodnoty a toho, kdo skutečně jsme. 

Program

čtvrtek 14. 10. 19:00-20:00 Úvodní setkání - přivítání spoluprezentérem (moje výborná kolegyně Bohdana Nádas), který vás také zaškolí do technologie
sobota 16. 10. 10:00 - 19:30 Emocionální den - úvod to techniky, práce s emocemi, emoční proces
neděle 17. 10. 10:00 - 19:30 Fyzický den - prohlubování práce, proces fyzické cesty

Seminář je simultánně tlumočený do českého jazyka a překlad je v ceně.

Časově zvýhodněná cena + sleva na sezení

Pozor! Registrace pouze do 25. 9. 2021!

Zvýhodněná cena 7900,- do 20. 9. 2021. 

Opakovaná účast 2 600,- 

Plná cena 10 500,- (možná platba na 3 splátky)

+

Přihlaste se na seminář, který vám změní život a

získejte slevu 500,- na individuální sezení u mě.

Je nutné se přihlásit pomocí mého osobního linku!

Klikněte níže na tlačítko "PŘIHLÁSIT SE a využít slevu na individuální sezení."

Po absolvování semináře si u mě rezervujte místo na individuálním sezení.

Pokud vás to volá, z celého srdce doporučuji. Zažijete velkou vnitřní proměnu, zpracujete si hluboko uložené nebo opakující se emoce, opustíte staré vzorce. Život se vám skutečně promění. Setkání s touto metodou bylo jedno z nejdůležitějších rozhodnutí v mém životě a poprvé v životě jsem pocítila, jaké to je, když se máte skutečně rádi.  

                                                                                  Linda Malenovská

Julie

Lindu jsem vyhledala, protože jsem v důsledku traumatických událostí v minulosti z velké části ztratila kontakt se svými emocemi, což můj život značně ochuzovalo. První sezení bylo velmi intenzivní, náročné - a zároveň osvobozující, došlo na pláč i na smích - a nebála bych se říct, že to byl katarzní zážitek. Od té doby se mé prožívání opět zintenzivnilo, díky čemuž jsem teď kreativnější v umělecké tvorbě a víc v kontaktu sama se sebou. Navíc mi znatelně ubylo nočních můr a jsem schopná se o událostech ze své minulosti normálně bavit. (Dřív to vůbec nešlo, jak je někdo byť jen zmínil, šla jsem do vývrtky...) Vím, že má práce na sobě zdaleka nekončí, v Lindu i v Cestu mám však důvěru a cítím obrovskou vděčnost za to, co se už v tuto chvíli podařilo."

Martina V.

Za Lindou jsem přišla před sedmi lety. Měla jsem záněty v celém těle, a tak mi klasická medicína nabízela pouze antibiotika a antidepresiva, což situaci nijak nepomohlo. Linda mi ukázala, jak pracovat s emocemi a hledat příčinu svých problémů právě tam, kde se skutečně nachází. Pamatuji si, že to pro mě byl naprostý převrat. Pustit se do emocí místo do léků byla děsivá myšlenka, kterou mi tenkrát moc lidí neschvalovalo. Na každém procesu se pro mě děly malé a nebo velké zázraky. Moje vztahy a zdraví se celkově zlepšily, žádné léky brát nemusím. Na přístupu Lindy nejvíce oceňuji její empatický a především pragmatický přístup. Lehce mě vede, jak emocemi projít se soucitem a porozuměním tak, aby se všechno přirozeně hýbalo a posouvalo kupředu. Linda je průvodcem s rozsáhlou praxí v práci s vnitřním dítětem, dokáže provést i těmi nejhlubšími traumaty a emocemi. Plně jí důvěřuji a procesy s ní považuji za stěžejní při porozumění zdravotním a vztahovým problémům. 


Aneta

Neustále jsem ve svém životě hledala. Partnera, lásku, štěstí, práci. Zcela přesně jsem věděla, co ve svém životě nechci zažít. A neustále jsem se točila v kruhu, vinila ze svých neúspěchů a neštěstí své partnery, rodiče a lidi ve svém okolí... Ve svém hledání dokonalého a šťastného života, jsem zapomněla hledat samu sebe. Díky Cestě a Lindě, jsem v sobě našla to, co jsem hledala ve svém okolí. Nikdy nezapomenu na ten příval čistoty a svěžesti, který mě po procesu zaplnil a na to obrovské množství lásky a štěstí, které mě obklopilo... A najednou se v mém životě objevil ten nejúžasnější chlap se dvěma nádhernými dětmi a mým domem snů, ve kterém už 5 měsíců žijeme společně i s mým synem. Každý den je něčím novým a je naplněn smíchem a radostí našich dětí. Večer, než se mi únavou zavřou oči, děkuji celému vesmíru za každou minutu tohoto štěstí a lásky.

Lindo, děkuji ti z celého srdce. Aneta

V. D.

Cesta mi hlavně otevřela oči! Dokáži vnímat jak sama sebe tak okolí. Pochopila jsem, co mi dělá hezky a co mě těší a zároveň, co mi není milé a zraňuje mě. Vnitřně jsem se zklidnila. Odpadlo napětí a nahromaděné obavy ze sebe samé, z vlastního selhání a zklamání okolí. I když se během dalších dní objeví problémy, řeším je většinou s nadhledem, jak když se netýkají mě. :-D Domnívám se, že by si cestou měl projít každý. Dostanete ze sebe širokospektrální pocity, které nechcete přiznat ani sobě, natož okolí. Všem doporučuji! Když nic jiného, tak vás to obohatí.

Štěpánka

Něco zásadního se uvnitř mě změnilo. I pohled na všechno kolem mě se změnil, nemám potřebu situaci zvládat, teď ve chvíli vyhrocení konfliktu klidně odejdu a nechám to být....je to příjemná změna. Už nemám pocit, že musím mít všechno pevně v rukou a naprostou kontrolu nad každou situací. Nejde to ale samo o sobě, chvílema si musím připomenout, že se svět nezboří a že to všechno přežiju a zvládnu a že o lásku se bát nemusím. Je zvláštní, že to najednou vím a nechápu, že jsem se o ni tolik bála.:-) Pořád mě ale čeká ještě velký kus cesty, učím se svoje nové já poznávat a pochopit. V každém případě ještě jednou moc děkuju, netušila jsem jak velká změna se uvnitř mě odehraje.

Tereza

"Člověk jede na plný plyn, snaží se jen přibržďovat, aby to nebylo vše tak rychlé, tak zběsilé - obzvlášť když už máme děti...Všechny svá neštěstí si odžije za pochodu a jak se to pak kupí jedno za druhým, tak jednou už sám cítí, že je třeba šlápnout na brzdu, dokonce v mém případě i ruční...
Na úplné banalitě jsem si jednoho dne dokázala, že absolutně již nezvládám své emoce..zastavila jsem se, nadechla a řekla si, že je na čase pod touto drobností najít ten pravý důvod a nechat si pomoci..
Lindu jsem znala hlavně z občasných setkání, především na přednáškách o rodičovství a vždy jsem se v její přítomnosti cítila klidně, zkrátka jinak, důvěrně, jako doma... vše,co říkala dávalo smysl...A k takto intimním svěřením se já toto potřebuji - důvěru, klid a jistotu, že jsem ve správných rukou..
Hned jsem se objednala na první sezení, odkryla své staré jizvy, vlastně nejdříve poměrně nedávné - smrt maminky, smrt mého prvního pejska..dodnes odkrývám a hojíme společně, neboť každá zdánlivá nitka, cesta, po které se vydáme, nás zavede na úplně jinou křižovatku, kde to vše začalo...
Odkrývání bolestí z dětství probíhalo neuvěřitelně, celý proces ještě pokračoval i po terapii, kdy jsem si se svou starší sestrou doplnila mozaiku událostí, kterou mé tělo cítilo, ale mysl potlačila velice hluboko...
Linda mi umožnila se znovu zhluboka nadechnout, provedla mě potokem slz, očistou...Znovu nacházím svůj vnitřní klid, začínám více vnímat své tělo, byť vím, že je ještě hodně na čem pracovat...
Kombinacemi terapií, přístupů, které si Linda míchá jako svůj čarovný lektvar, Vám mohu jedině doporučit..je opravdu omamný, ale pravdivý :+)"

Veronika

K ceste me puvodne privedla ma celozivotni hypochondrie, neustale mi neco je, ale vlastne mi neni oficialne vubec nic.

Cestu mi doporucila ma obvodni mudr., u ktere jsem prosla dvema procesy. Nyni asi po dvou letech jsem se rozhodla procesy absolvovat pravidelne kazdy mesic. Nekdo se muze procesu obavat, ale urcite neni treba...

Ja vlastne uplne presne nedokazu pochopit a vysvetlit, jak to funguje a jak se vzdycky podari z podvedomi vydolovat nejaky zazitek, ktery evidentne ovlivnil muj soucasny zivot..muze se to zdat slozite az kosmicke, ale vlastne je to velmi jednoduche...kdyz vas vede spravny terapeut,tak jako me,tak je kazdy proces opravdu moc zajimavy zazitek....pokazde citim....za prve obrovskou emocni ocistu, za druhe vzdy mam pocit ze jsem odvedla na sobe velky kus prace a za treti se mi vzdy otevrou nova poznani a pochopeni souvisejici se soucasnym zivotem...i presto, ze se proces tyka treba meho detstvi....vse souvisi se vsim....

Vse chce samozrejme cas. Clovek by rad zazraky a vyreseni vseho na pockani, i ja :0), ale ted jelikoz dochazim pouze na procesy Cesty, tak pomalu ale jiste vim, ze se mi meni zivot prave diky Ceste...a to po vsech smerech...zacinam mit napriklad vetsi silu na to byt dusledna ve vychove sveho ditete, jsem si jistejsi ve svych rozhodnutich, nerozhodi me tolik veci jako driv, mam vetsi pochopeni pro vse i vsechny.

Proste Cestu citim jako pomoc v osobnim rustu...pro nekoho to muzou byt prkotiny, ale ja na tohle vsechno musela fakt sebrat silu, kterou jsem v sobe mela zaslapanou a diky Ceste ji pomalu ziskavam zpet.

Takze dekuji Brandon Bays za tuhle terapii a zaroven moc moc dekuji Linde,ze mi byla poslana do cesty a je mi pruvodcem a oporou pri procesech i po nich