OBSAZENO - POUZE NÁHRADNICE! 

Tanec pro ženy a dívky

 (od 8 let)


pro všechny ženy a slečny, které rády tančí

pro ty, které by tančit chtěly, ale zatím neměly odvahu nikam zajít

pro ty, které chtějí zažít radost ze společného tance ve skupině

 pro ty, které chtějí rozhýbat a uvolnit tělo, načerpat energii a podpořit v sobě sebelásku a sebevědomí

pátek vždy od 18.00 - 19.30h

Kurz dočasně pozastaven kvůli vládním opatřením.

Baráčnická rychta, K Šeberovu 805, Praha 4 - Hrnčíře, 2. patro - zrcadlový sál

Náplň a struktura lekcí


 1. Rozcvička, protažení
 2. Krátké a jednoduché taneční kombinace - pokaždé něco malého přidáme a opakujeme to, co umíme (tančíme na písně interpretů Shakira, Alvaro Soler, Las Ketchup, Marc Anthony, Thalia, Gente de Zona, Mikolas Josef, Flavel & Neto, Camilla Cabello, Macarena, Mariah Carey, a další ...)
 3. Průběžný nácvik delší choreografie Break the chain
 4. Zácvička, protažení.
 • Tančíme jednoduché choreografie, které zvládne každá žena či dívka bez rozdílu věku a úrovně tanečního talentu či zkušenosti. Důležité je, že tanec milujete a dělá vám dobře.
 • Tančíme na energické písně ve stylu latino, salsa, moderna, orient, gypsy.

Cena a přihlášky

Kurz je obsazen, pouze náhradnice!


Kurz 4 lekce/osoba = 600,- (1 lekce 90 min = 150,-) 

Kurz 4 lekce/máma a dcera = 800,- (1 lekce 90 min pro 2 osoby = 200,-), 2 a více dcer = 1000,-

Místo v kurzu si rezervujte nejpozději do 15. 9. 2020 odesláním online přihlášky níže a převodem platby za kurz na účet 1265110074/3030 (do zprávy pro příjemce uveďte: Tanec + vaše příjmení). 

Ukázková lekce

Pokud nás ještě neznáte, lze zaplatit 1. lekci jednorázově jako ukázkovou a poté případně doplatit zbývající lekce kurzovného. Cena ukázkové lekce je 200,-/osoba, 250,-/máma a dceraJe nutné se vždy přihlásit předem kvůli kapacitě prostoru a lekci uhradit předem na účet 1265110074/3030 (do zprávy pro příjemce: Tanec + vaše příjmení), případně po domluvě hotově. Děkuji.

Máme za sebou 2. rok společného tančení a těšíme se s vámi na další.

Přijďte zažít radost z tance a ze společné energie!

Linda a Sára


Ohlasy účastnic

"Napadají mne pocity, které jsem během hodin prožívala - nespoutanost, svoboda, návrat k sobě samé, hravost, radost a VDĚČNOST."  Eva K. 

"Viktorce se líbí úplně všechno a je sranda jí doma pozorovat, jak má v sobě části choreografií a tančí si doma neustále.Já nikdy nebyla na choreografie, proto jsem občas ztracená :-) Ale užívám si každou lekci a spontánní tanec na konci je třešničkou na dortu. Jsem moc ráda, že můžeme chodit s Viktorkou společně a tančit si pak i doma, což obě milujeme." Pavla Š.

"Kromě protáhnutí a rozpohybování těla jsem si na tancích s Lindou hlavně zablbla a užila vnitřní radost z pohybu, hudby, rytmu a tance, protože Linda dokáže ženy (i dívky) pro tanec nadchnout. Nejde o přesné kroky nebo profi taneční umění - a proto mě to baví, chystám se na další večery."  Lenka www.dulalenka.cz

"Na Lindiných tanečních hodinách i ženských kruzích si vždycky úžasně odpočinu. Linda umí vytvořit skvělou atmosféru přesně podle potřeby. Pri tanci jakoby zapomínám na okolí i na kroky a věnuji se pohybu a hudbě a při sdílení na kruhu mám zase pocit, že k sobě všechny patříme a jsme sestry. V obou případech si pak užívám pocit, že mohu být sama sebou, že mě nikdo nepozuruje, nehodnotí ani mě nikam netlačí. Těším, se na další tanec nebo kruh s Lindou." Daniela www.jogalovanky.cz


Choreografie, kterou se učíme a tančíme společně dlouhodobě

O lektorce

Linda Malenovská

 • lektorka tance pro ženy
 • 2 roky vedla lekce tance pro těhotné a matky s miminky v A centru, v mládí vedla lekce moderního tance a působila v několika tanečních skupinách
 • lektorka přednášek a seminářů v oblasti emoční inteligence
 • 8 let praxe v individuálních práci s klienty jako akreditovaná terapeutka metody Cesta (emoční terapie)
 • manželka a máma dvou dětí

Online přihláška

obsazeno - pouze náhradnice!

Tanec pro ženy a dívky (od 8 let)