Aktuální akce

Základní semináře (Blízký vztah s dítětem, Empatie a hranice, Dítě v nás 1 a 2, Láska v nás) v současné době probíhají pouze na vyžádání živě nebo online (školy, školky, vzdělávací centra, mateřská centra a další subjekty).

Přednášky a semináře

2022


ONLINE JAK PRACOVAT SE STRACHEM, ÚZKOSTÍ A BEZMOCÍ, neděle 27. 3. 2022, 19.00 - 21.30, workshop pro klienty, absolventy seminářů a pro pokročilé, online v aplikaci Zoom

Pro pedagogické pracovníky

ONLINE! SVOBODA NEBO PŘÍSNOST - jak nastavit hranicepro pegagogické pracovníky, úterý 1. 2. 2022, 13.00 - 15.30, Středisko služeb školám, Brno


Základní nabídka seminářů živě nebo online

Nyní pouze na objednávku nebo si můžete koupit záznam online seminářů.


Speciální akce

SALSA WORKSHOP pro páry i jednotlivce (začátečníci) - středa 18.30 - 21.30, tanec pro radost a vášeň, zrcadlový sál ZŠ Mikulova, Praha 4 - Opatov OBSAZENO!


TANEC PRO ŽENY A DÍVKY (od 8 let) pátek 18.00 - 19.30, jednoduché choreografie pro radost z pohybu (latino, salsa, moderna)

Přednášky a semináře 

pro rodiče pedagogy v MŠ a ZŠ 

Chci dostávat upozornění

na novou akci

* vyplněním tohoto formuláře berete na vědomí Zásady zpracování osobních údajů a souhlasíte se zasíláním obchodních sdělení. Z odběru se můžete kdykoli odhlásit kliknutím na odkaz v každém e-mailu.

Potkejme se na mé facebookové stránce Kouzlo emocí