Speciální nabídka

seminář

Intenzivní Cesta a pokročilé nástroje

Přihlaste se na seminář, který vám změní život a

získejte slevu 500,- na individuální sezení u mě.

Je nutné se přihlásit pomocí mého osobního linku!

Klikněte níže na tlačítko "PŘIHLÁSIT SE a využít slevu na individuální sezení" a rezervujte si u mě termín po absolvování semináře.

Každoročně přijíždí Brandon Bays osobně, aby tu vedla seminář Intenzivní Cesta a Pokročilé nástroje. Já se vždy účastním jako pomáhající trenér z titulu akreditovaného terapeuta.

Metoda Cesta je vysoce účinná metoda pracující s emocemi, hlubokými emočního vzorci a starými vzpomínkami na buněčné úrovni.

Pokud vás to volá, z celého srdce doporučuji! Zažijete velkou vnitřní proměnu, zpracujete si hluboko uložené nebo opakující se emoce. opustíte staré vzorce, život se vám promění. Setkání s touto metodou bylo jedno z nejdůležitějších rozhodnutí v mém život.   Linda Malenovská

Zkušenosti mých klientů

Aneta

Neustále jsem ve svém životě hledala. Partnera, lásku, štěstí, práci. Zcela přesně jsem věděla, co ve svém životě nechci zažít. A neustále jsem se točila v kruhu, vinila ze svých neúspěchů a neštěstí své partnery, rodiče a lidi ve svém okolí... Ve svém hledání dokonalého a šťastného života, jsem zapomněla hledat samu sebe. Díky Cestě a Lindě, jsem v sobě našla to, co jsem hledala ve svém okolí. Nikdy nezapomenu na ten příval čistoty a svěžesti, který mě po procesu zaplnil a na to obrovské množství lásky a štěstí, které mě obklopilo... A najednou se v mém životě objevil ten nejúžasnější chlap se dvěma nádhernými dětmi a mým domem snů, ve kterém už 5 měsíců žijeme společně i s mým synem. Každý den je něčím novým a je naplněn smíchem a radostí našich dětí. Večer, než se mi únavou zavřou oči, děkuji celému vesmíru za každou minutu tohoto štěstí a lásky.

Lindo, děkuji ti z celého srdce. Aneta

Štěpánka

Něco zásadního se uvnitř mě změnilo. I pohled na všechno kolem mě se změnil, nemám potřebu situaci zvládat, teď ve chvíli vyhrocení konfliktu klidně odejdu a nechám to být....je to příjemná změna. Už nemám pocit, že musím mít všechno pevně v rukou a naprostou kontrolu nad každou situací. Nejde to ale samo o sobě, chvílema si musím připomenout, že se svět nezboří a že to všechno přežiju a zvládnu a že o lásku se bát nemusím. Je zvláštní, že to najednou vím a nechápu, že jsem se o ni tolik bála.:-) Pořád mě ale čeká ještě velký kus cesty, učím se svoje nové já poznávat a pochopit. V každém případě ještě jednou moc děkuju, netušila jsem jak velká změna se uvnitř mě odehraje.

V. D.

Cesta mi hlavně otevřela oči! Dokáži vnímat jak sama sebe tak okolí. Pochopila jsem, co mi dělá hezky a co mě těší a zároveň, co mi není milé a zraňuje mě. Vnitřně jsem se zklidnila. Odpadlo napětí a nahromaděné obavy ze sebe samé, z vlastního selhání a zklamání okolí. I když se během dalších dní objeví problémy, řeším je většinou s nadhledem, jak když se netýkají mě. :-D Domnívám se, že by si cestou měl projít každý. Dostanete ze sebe širokospektrální pocity, které nechcete přiznat ani sobě, natož okolí. Všem doporučuji! Když nic jiného, tak vás to obohatí.

Veronika

K ceste me puvodne privedla ma celozivotni hypochondrie, neustale mi neco je, ale vlastne mi neni oficialne vubec nic.

Cestu mi doporucila ma obvodni mudr., u ktere jsem prosla dvema procesy. Nyni asi po dvou letech jsem se rozhodla procesy absolvovat pravidelne kazdy mesic. Nekdo se muze procesu obavat, ale urcite neni treba...

Ja vlastne uplne presne nedokazu pochopit a vysvetlit, jak to funguje a jak se vzdycky podari z podvedomi vydolovat nejaky zazitek, ktery evidentne ovlivnil muj soucasny zivot..muze se to zdat slozite az kosmicke, ale vlastne je to velmi jednoduche...kdyz vas vede spravny terapeut,tak jako me,tak je kazdy proces opravdu moc zajimavy zazitek....pokazde citim....za prve obrovskou emocni ocistu, za druhe vzdy mam pocit ze jsem odvedla na sobe velky kus prace a za treti se mi vzdy otevrou nova poznani a pochopeni souvisejici se soucasnym zivotem...i presto, ze se proces tyka treba meho detstvi....vse souvisi se vsim....

Vse chce samozrejme cas. Clovek by rad zazraky a vyreseni vseho na pockani, i ja :0), ale ted jelikoz dochazim pouze na procesy Cesty, tak pomalu ale jiste vim, ze se mi meni zivot prave diky Ceste...a to po vsech smerech...zacinam mit napriklad vetsi silu na to byt dusledna ve vychove sveho ditete, jsem si jistejsi ve svych rozhodnutich, nerozhodi me tolik veci jako driv, mam vetsi pochopeni pro vse i vsechny.

Proste Cestu citim jako pomoc v osobnim rustu...pro nekoho to muzou byt prkotiny, ale ja na tohle vsechno musela fakt sebrat silu, kterou jsem v sobe mela zaslapanou a diky Ceste ji pomalu ziskavam zpet.

Takze dekuji Brandon Bays za tuhle terapii a zaroven moc moc dekuji Linde,ze mi byla poslana do cesty a je mi pruvodcem a oporou pri procesech i po nich