Koupit knihu

Upozornění

Obě naše tištěné knihy jsou po několika dotiscích v současné době rozebrány. Čekáme na informace o dotiscích od Albatros Media.

Vzhledem k situaci ve vydavatelství Mladá fronta, která se dostala do insolvence, čekáme v současné době na informace.
K dispozici je nyní pouze audio verze knihy AHA rodičovství jako audiokniha na CD nebo v distribuci MP3 ke stažení a e-kniha Sourozenci.
Děkujeme za vaši přízeň a pochopení a o dalším vývoji vás budeme informovat. 


Projekt AHA rodičovství jsem nastartovala v roce 2013. Principy v knihách dr. Laury Markham považuji (nejen) při výchově dětí za jedinečné. Velice dobře se mi osvědčují v soužití s mými dětmi, ve vztazích obecně a při práci s vlastními emocemi. Ve spolupráci s Václavem Toboříkem a vydavatelstvím Mladá fronta vám od roku 2016 nabízíme česká vydání těchto knih.

Audio, které jsem od Vás zakoupila, poslouchám v telefonu, principy jsou podobné Nevýchově, ale tato audionahrávka je dobře namluvená, vše je mi jasné, hranice stanovené a cena nesrovnatelná :-) Neříkám, že je každá chvíle na jedničku, přeci jen se stále učím, ale tohle má smysl. Od teď je tohle audio dárkem k narození každého dítěte našich přátel.                               Michaela Laksarová (Matěj 3 roky, Sofie 9 měsíců)

Proč koupit knihu zde?

Knihy AHA rodičovství si můžete koupit běžně v knihkupectvích, na stránkách AHA rodičovství (budete přesměrováni na eshopy Mladé fronty) nebo zde u mě.

Koupí knihy zde podpoříte mou energii vloženou do práce pro tento fajn projekt. Za práci na projektu AHA rodičovství nejsem placena. Moje práce zahrnuje propagační činnnosti jako tvorba a správa webu AHA rodičovství, správa facebookové stránky, překlady článků dr. Laury, anotace ke knihám, psaní vlastních článků do médií, komunikace s veřejností, sdílení zkušeností na BLOGU a další.

Jak objednávat

  1. Vyplňte objednávkový formulář níže.
  2. Zvolte si způsob platby a doručení.
  3. Po odeslání formuláře vás budu kontaktovat emailem nebo telefonicky s dalšími instrukcemi k platbě, převzetí nebo odeslání balíčku.

Ceník

Platba a poštovné

kniha nebo audiokniha AHA rodičovství

POZOR!

TIŠTĚNÉ KNIHY AHA RODIČOVSTVÍ A SOUROZENCI JSOU ROZEBRÁNY. ČEKÁME NA INFORMACE Z ALBATROS MÉDIA.

1 a více kusů, osobní převzetí v Jesenici u Prahy

platba hotově nebo předem na bankovní účet

250 Kč/ks

1 ks, poštou 

platba předem na bankovní účet

250 + 50 Kč

poštovné

1 ks, poštou na dobírku


250 + 85 Kč poštovné

2 - 4 ks, poštou

platba předem na bankovní účet

250/ks + 100Kč poštovné

2 - 4 ks, poštou na dobírku


250/ks + 135Kč poštovné

5 ks

Platba předem

250/ks + zdarma  poštovné

5 ks, poštou na dobírku


250/ks + pouze dobírka 35,- Kč

Zvýhodněná cena na přednáškách a seminářích za audioknihu na CD 200,-.

Ceník

Platba a poštovné

kniha AHA rodičovství Sourozenci

1 a více kusů

300 Kč/ks

Dále je je princip plateb a poštovného totožný jako výše u knihy AHA rodičovství.

Objednávkový formulář

Prosím, vyplňte všechny údaje.

POZOR! Prosím, berte na vědomí, že objednávkový systém není automatizovaný. Jakmile odešlete tento formulář, zobrazí se vám na potvrzení o odeslání formuláře. Potvrzení o vyřízení objednávky, instrukce k platbě nebo k vyzvednutí zboží posílám následně emailem v co nejbližší možné době, případně vás kontaktuji telefonicky. Děkuji za pochopení.