Jak využít energie roku 2021 (mini-ebook)

28.12.2020

Rok 2021 je z pohledu čínské kosmologie rokem kovového Buvola. Hlavním úkolem je na základě informací, které nám přinesla kovová Krysa v roce 2020, vybrat tu nejlepší novou cestu, rozhodnout se pro ni a vytyčit si jednotlivé kroky a pravidla pro její zajištění. Nadcházející rok je třeba věnovat důkladné přípravě, abychom pak po nové cestě mohli v roce 2022 v plné síle vykročit.


Čínský rok kovového Buvola začíná 12. února 2021. 


Energie nadcházejícího roku o sobě ale jako vždy dávají vědět už od listopadu, jak starý rok končí a nový se ujímá vlády.

Rokem 2020, kterému vládla kovová Krysa, začalo z hlediska čínské kosmologie nové 12tiletí, počátek nového cyklu. V minulém roce Krysy v roce 2008 přišla ekonomická krize. Letos přináší skutečně významnou změnu pořádků. Příležitost skutečné transformace starého v nové. 

Nadcházející rok 2021 je velice důležitý z hlediska přípravy na novou cestu. Buvol vládne v čínském zvěrokruhu koncem prosince a v lednu (ekvivalent Kozoroha v západní astrologii). Můžeme si tedy představit energii roku 2021 jako by byl celý rok leden. Co děláme v lednu? Připravujeme se na nový rok, stanovujeme si úkoly, vytváříme plány, jak jich dosáhnout, dáváme si předsevzetí, rozhodujeme se, jak dál na naší cestě. Jak chceme prožít následujících 12 měsíců? 

Úplně stejně můžeme převést lednovou energii na celý rok 2021. V letošním roce 2020 jsme měli hlavně hledat nové cesty, možnosti, systémy a způsoby pro naší novou cestu novým 12tiletím. Zkoumat naše nápady, myšlenky, sbírat informace a komunikovat o nich s druhými.

Tyto zdroje nyní vezmeme a v roce Buvola je pečlivě a realisticky zanalyzujeme, promyslíme, zvážíme a zodpovědně se rozhodneme, kterou cestu si vybereme. Je třeba se nyní pečlivě věnovat přípravě a dobře si rozmyslet, kudy se vydáme. Jak si totiž nyní novou cestu a pravidla nastavíme, takový směr, energii a sílu bude mít celé 12tiletí. 

Buvol je velký držák a vytrvalec. Má v sobě mohutnou sílu. Lidé s Buvolem v astrotypu (čínská typologie) jsou nasazováni na dlouhodobé náročné úkoly, které vyžadují vytrvalost, zodpovědnost a dotažení do konce.

Když se Buvol pro něco rozhodne, nic ho nezastaví!

Jestliže se v nadcházejícím roce 2021 dobře připravíme, vytvoříme tak pevný základ pro dalšího vládce roku 2022 a tím je Tygr. Rok Tygra je skutečným začátkem nového 12tiletí. Tygr už nepřemýšlí, neváhá a nezabývá se detaily. Jeho úkolem je vyrazit směle vpřed na připravené cestě, skočit po příležitosti, nastartovat to, co jsme si naplánovali a nemilosrdně bořit vše, co už je nefunkční a staré. 

Jak nejlépe využít energie roku 2021 (pdf)

Jako každý rok jsem připravila základní shrnutí s praktickými informacemi, jak nejlépe využít nový rok na základě informací mého učitele Feng Ren Shui Jiřího Černáka.

V pdf "Jak nejlépe využít energie roku 2021" najdete tyto informace:

  • Hlavní úkoly v roce 2021
  • Hlavní energie roku
  • Jak nejlépe využít jednotlivé energie roku
  • Na co si dát ve 2021 pozor
  • Systém práce s energiemi roku 2021

Pdf vám ráda zašlu zdarma emailem po vyplnění formuláře.


Další zdroje o Feng Ren shui

Je možné si nechat vypracovat tzv. astrotyp (soubor energií a talentů) a porovnat je s energiemi nového roku 2021, abyste je mohli co nejvíce využít.

  • Zuzana Zeidlerová - vypracování astrotypů, talentová typologie, energie dní
  • Ing. Jiří Černák - kniha Čínské horoskopy - Odhalte své pravé já, mobilní aplikace Typologie osobnosti: Feng Ren shui Test schopností, elektronický časopis Happyweek, Akademie štěstí, kurzy Feng Ren shui

Nejnovější články na blogu

Dnes jen krátkou poznámku z praxe. Vnimám, jak to na všechny teď láskyplně tlačí, jak nás to zve, abychom byli ještě víc sami sebou, žili sebe, i když nás to děsí, a abychom dělali nelehká rozhodnutí.

Tato cesta pro mě byla natolik silná a zásadní, a přinesla mi tolik darů, že jsem se rozhodla o ní napsat. Sepsala jsem jí primárně pro sebe, z čiré radosti a z touhy otisknout do hmoty pocity hluboké důvěry a síly kořenů, které mě od té doby provází. Doufám, že vám moje vyprávění poskytne inspiraci a třeba i využijete moje...