Jak nejlépe využít energie roku 2022 (ebook zdarma)

19.01.2022

Rok 2022 je z pohledu čínské kosmologie rokem vodního Tygra. Hlavním úkolem Tygra je směle a razantně vykročit na novou cestu tohoto dvanáctiletí, kterou jsme si za pomoci Buvola v roce 2021 po důkladném promyšlení zvolili. Tygr má letos už jen "číhat" na nové příležitosti, které ladí s naší novou cestou, a bez velkého rozmýšlení po nich "skočit" a využít je. Letos není na co čekat, buďte odvážní a vrhněte se do akce!


Čínský rok vodního Tygra začíná 1. února 2022. 


Energie nadcházejícího roku o sobě ale jako vždy dávají vědět už od listopadu, jak starý rok končí a nový se ujímá vlády.

Na co navazujeme

Rokem 2020, kterému vládla kovová Krysa, začalo z hlediska čínské kosmologie nové dvanáctiletí, počátek nového cyklu. V předchozím cyklu v roce Krysy (2008) přišla ekonomická krize. 

Tentokrát nám přinesla ve 2020 skutečně významnou změnu pořádků. Příležitost skutečné transformace starého v nové. V roce 2020 jsme měli hlavně hledat nové cesty, možnosti, systémy a způsoby pro naší novou cestu novým dvanáctiletím. Zkoumat naše nápady, myšlenky, sbírat informace a komunikovat o nich s druhými.

Minulý rok 2021 byl důležitý z hlediska přípravy na novou cestu. Měli jsme vzít z roku Krysy zdroje a informace a využít rok Buvola pro jejich analýzu. Bylo důležité si promyslet možné cesty a způsoby, zodpovědně vybrat tu cestu, která s námi nejvíc souzní a pak se pro ni rozhodnout. Jak jsme si novou cestu a pravidla nastavili, takový směr, energii a sílu bude mít celé 12tiletí. 

Motto Tygra je "risk je zisk."

Rok Tygra

Rok Tygra je skutečným začátkem nového 12tiletí. Tygr už nepřemýšlí, neváhá a nezabývá se detaily. Jeho úkolem je vyrazit směle vpřed na připravené cestě, skočit po příležitosti, nastartovat to, co jsme si naplánovali a nemilosrdně bořit vše, co už je nefunkční a staré.  

Jak nejlépe využít energie roku 2022 (pdf)

Jako každý rok jsem připravila základní shrnutí s praktickými informacemi, jak nejlépe využít nový rok na základě informací od mých učitelů Feng Ren Shui - Dagmar Amálie Černáková a Jiří Černák

V eBooku zdarma "Jak nejlépe využít energie roku 2022"  najdete tyto informace:


  • Charakteristika znamení Tygra
  • Hlavní úkoly v roce 2022
  • Hlavní energie roku
  • Jak nejlépe využít jednotlivé energie roku
  • Na co si dát v tomto roce pozor
  • Shrnutí roku  


EBook vám ráda zašlu zdarma emailem. 

Klikněte níže na odkaz a vyplňte formulář. 


Další zdroje o Feng Ren shui

Je možné si nechat vypracovat tzv. astrotyp (soubor energií a talentů, se kterými jste se narodili) a porovnat je s energiemi nového roku 2022, abyste je mohli co nejvíce využít.

  • Zuzana Zeidlerová - vypracování astrotypů, talentová typologie, energie dní
  • Dagmar Amálie Černáková - LIFE*HOME koučka Feng Ren Shui, worshopy, konzultace 
  • Ing. Jiří Černák - kniha Čínské horoskopy - Odhalte své pravé já, mobilní aplikace Typologie osobnosti: Feng Ren shui Test schopností, elektronický časopis Happyweek, Akademie štěstí, kurzy Feng Ren shui

Nejnovější články na blogu

"Já jsem na sezení s Tebou prošla úplnou transformací, moc mi ty tři hodiny u Tebe v křesle pomohly. Přála bych si, abych byla schopná mamku přesvědčit, aby to k Tobě šla zkusit. "

Dnes jen krátkou poznámku z praxe. Vnimám, jak to na všechny teď láskyplně tlačí, jak nás to zve, abychom byli ještě víc sami sebou, žili sebe, i když nás to děsí, a abychom dělali nelehká rozhodnutí.